چهارشنبه, ۱ شهریور , ۱۳۹۶ Wednesday, 23 August , 2017
اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 18685 خبرها

مراسم جشن صعود سپیدرود با حضور پرشور هواداران این تیم برگزار شد

مراسم «جشن افتخار» به مناسبت صعود تیم فوتبال سپیدرود رشت به لیگ برتر، به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در سالن آتش نشانی این شهر برگزار شد.

مراسم جشن صعود سپیدرود با حضور پرشور هواداران این تیم برگزار شد

مراسم «جشن افتخار» به مناسبت صعود تیم فوتبال سپیدرود رشت به لیگ برتر، به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در سالن آتش نشانی این شهر برگزار شد.

در این جشن محمد علی ثابت قدم شهردار و اعضای شورای شهر رشت، رهنما مدیرکل ورزش و جوانان، مدیران هیات فوتبال، بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم و جمعی از هواداران و دوستداران تیم سپیدرود حضور داشتند.

سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت در این مراسم ضمن تشکر از شهروندانی که از اقصی نقاط شهر در این جشن حضور یافتند و همواره تیم شهر خود را حمایت کردند گفت: از برگزار کنندگان این جشن و نیز کادر فنی تیم و مربیان و بازیکنان تیم سپیدرود برای کسب این موفقیت تشکر ویژه دارم .

شهردار رشت با بیان اینکه مردم رشت شفافیت در کار تیم مدیریتی شهر را احساس کرده اند افزود: شهرداری علی رغم اینکه حوزه فعالیتش ورزش محلات است به موضوع تیم سپیدورد فراتر از مبحث تیم داری و مدیریت باشگاه نگریست پرا که موضوع سپیدورد مربوط به هویت شهر رشت است که در دل و خون ما جاری است.

شهردار رشت با تاکید بر این که توجه مدیریت شهری به تیم سپیدورد به مثابه همان نگاهی است که به ثبت رشت در یونسکو به عنوان شهر خلاق خوراک شناسی داشته ایم افزود: چرا که باید از هویت تاریخی شهر در تمام زمینه ها حراست و پاسداری کرد.

وی تاکید کرد: باید هویت شهر رشت در زمینه هایی که فعالیت کرده وثبت   و آن را به همه معرفی کرد تا همگان رشت را ببیند و برای رشت احترام قائل شوند و برای رشت از جای خود بلند شوند و شهروندان به رشتی بودن خود افتخار کنند.

وی با اشاره به اینکه   هنر و تئاتر از موضوعات دیگری است که در شهر باید برروی آنها سرمایه گذاری شود گفت: من ازاعضای شورای شهر که با خلوص نیت به حمایت از تیم سپیدورد آمدند تشکر می کنم.

وی از مدیر کل ورزش جوانان گیلان   که همیشه همراه مدیریتی شهر در حمایت از تیم سپیدورود بودند تصریح کرد: از بخش خصوصی برای حمایت از تیم سپاسگزاری می کنم و این وظیفه است ما است که از این بخش قدردانی کینم.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه با لایحه‌ای که خدمت شورای اسلامی شهر ارائه می شود موضوع خرید تیم بار دیگر مطرح می شود اظهار داشت : . امیدواریم موضوع خرید حل و فصل شود تا حمایت مدیریتی شهری بتواند به طور دائم در کنار تیم سپیدرود باشد.

وی با بیان اینکه شهرداری برنامه‌ی مدونی را توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری پیگیری می‌کند افزود: در این برنامه استعداد یابی در ورزش‌ محلات و ورزش‌های همگانی با هدف اتصال آن به تیم‌ها در حوزه قهرمانی مدنظر است و امید است در بخش‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال بانوان این مهم محقق شود تا انشاءالله ما بتوانیم در یک برنامه‌ی ۳ تا ۵ ساله بایک برنامه ریزی ناب سپیدرود آسیایی خواهیم داشت.

علی بهارمست نیز در این مراسم با اشاره به سابقه ۵۰ ساله تیم سپیدرود افزود: این صعود غرور آفرین را به همه کسانی که در طی این سالها همراه تیم سپیدرود بودند و با جان و دل از سپیدورد حمایت کردند تبریک می گویم.

وی با یادی از پیشکسوتان سپیدرود از لیگ تخت جمشید تا امروز تصریح کرد: جا دارد یادی کنیم از عزیزانی که امروز در جمع ما نیستند خصوصا بنیان گذار این تیم؛ راهی که جوانان این تیم به سرانجام رساند راهی بود که این عزیزان پیمودند.

سرپرست تیم سپیدورد با بیان اینکه سپیدرود امروز تنها متعلق به رشت نیست بلکه در سراسر کشور طرفدار دارد اظهار داشت: کاری که طرفداران سپیدرود در بازی با اکسین البرز انجام دادند ۴ هزار نفر از رشت به استان البرز آمدند و کل ورزشگاه را به تسخیر در آوردند ، در فوتبال ایران برای هیچ تیم پرطرفداری که فکر می‌کنید اتفاق نیفتاده است.

وی با بیان اینکه اگر نبود حمایت طرفداران سپیدورد شاید این تیم از پا در می آمد اظهار داشت: حماسه سیرجان هوارادران تیم سپیدورد در تاریخ این تیم ثبت شده است و تشکر از این همه حمایت از عهده زبان بر نمی آید.

بهارمست تاکید کرد: هواداران این تیم در گرما و سرما در برد و باخت حامی سپیدرود بودند و من به عنوان نماینده این تیم از همه این دلگرمی ها و حمایتها تشکر می کنم.

وی تاکید کرد: سپیدرود در این طی این پنجاه سال سختی های زیادی کشید و پستی و بلندی هایی بسیاری را تجربه کرد اما همچنان سپیدرود باقی ماند امیدوارم شاهد موفقیت این تیم در عرصه های مختلف باشیم.محمد علی رفیعی نوده نیز در این مراسم با اشاره به حمایتهایی که از تیم سپیدرود انجام شده است افزود: در گذشته شورای شهر از این تیم حمایت کرده و این حمایتها ادامه دار خواهد بود.

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد: این حمایتها تنها برای سربلندی شهر رشت و درخشش آن در میادین ورزشی انجام می شود و امید است تیم سپیدرود همواره افتخارآفرین باشد.

علی نظری محمدی نیز در این مراسم ضمن تشکر از بازیکنان تیم سپیدرود که توانستند شادی را برای مردم رشت به ارمغان بیاورند تشکر کرد و افزود: این موفقیت بزرگ را ابتدا به خانواده سپیدورد که مشقت های زیادی را تحمل کردند تبریک می گویم.

وی شهردار رشت ؛ را شهرداری متعصب نامید و گفت: از حمایتهای ایشان و اعضای شورای شهر از تیم سپیدرود و نیز مسعود رهنما مدیر کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال که همواره یاری گر ما بودند تشکر می کنم .

نظر محمدی در ادامه با اشاره به هجمه های رسانه ای که در پنجم تیرماه در زمان معرفی او به عنوان سرمربی تیم راه افتاد گفت: دلیل این هجمه ها این بود که من از خانواده سپیدرود نیستم اما من فرزند رشت بودم و برای رشت بازی کرده ام و زحمتها کشیده ام.

وی افزود: تمام تلاش خود را برای برای سربلندی و موفقیت این تیم به کار بستم و امروز پیش مردم رشت سربلند شدم باید بر این نکته تاکید کنم که یکی از ارکان موفقیت تیم سپیدرود طی دو سال گذشته هواداران سپیدرود بودند، هواداران تنها قشری هستند که هیچ منافعی ندارند اما زحمات آنها در این فصل و در این صعود انکارنشدنی بود؛ چرا که تماشاگران این تیم بی نظیر هستند.

سرمربی تیم سپیدرود افزود: من پیش‌تر گفته بودم که سپیدرود قطب چهارم فوتبال کشور است و این امر محقق شد ایمان دارم اگر مسئولین استانی و شهری حمایت کنند، این رتبه‌ی چهارم   در فصل بعد به سوم تبدیل می شود.

وی با اشاره به شور و نشاط اجتماعی که تیم سپیدرود در شهر ایجاد کرده است گفت: اگر این حمایت ادامه یابد این شور و نشاط اجتماعی ادامه دار خواهد بود و امیدوارم که سپیدرود حضوری پر قدرت در لیگ برتر داشته باشد چرا که حق گیلان حضور باصلابت در جدول لیگ برتر است.

وی در ادامه از مسئولان خواست پرداخت حق و حقوق بازیکنان تیم سپیدرود را در اولویت قرار دهند تا بازیکنانان با توان و پرقدرت در بازیها حضور داشته باشند و برای شهر رشت افتخار آفرینی کنند.

شهاب مومنی رئیس هیئت فوتبال گیلان   نیز در این مراسم ضمن تشکر از هواداران اتیم سپیدرود در ادامه در مورد وضعیت سرمربی‌ سپیدرود در فصل آینده گفت: سرمربی سپیدرود در فصل آینده قطعاً علی نظرمحمدی است.

در پایان این مراسم از عکس لیگ برتری تیم سپیدرود رونمایی شد.

اخبار مرتبط

دیدگاه خود را ارسال کنید

بدون نظر